Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
3D Microblading Kaş Tasarımı

3D Microblading Kaş Tasarımı

Antalya 3D Microblading Kaş Tasarımı | Phibrows Kaşlar kadınların en hassas olduğu konulardan biridir. Bunun sebebi de, kaş şeklinin değişmesiyle genel olarak yüz ifadenizin değişmesidir diyebiliriz.

Dövme Sildirme Antalya - PİCO Lazer System

Dövme Sildirme Antalya - PİCO Lazer System

Kişinin beklentileri ve uzmanın tespitleri doğrultusunda Pico lazer ile dövme silme uygulamasının gerçekleştirileceği bölgeler ve uygulamada gerekli olabilecek seans sayısı değerlendirilir. antalya dövme silme merkezi

Akne Ve Leke Bakımı

Akne Ve Leke Bakımı

Antalya Akne ve Leke Tedavisi | Bildiğimiz adı ile sivilce (akne vulgaris); belirtilerin yüz gibi görünür yerde olması nedeniyle sosyal hayatta rahatsızlık yaratarak ve zaman zaman sosyal fobiye neden olarak önem arzetmektedir. Tam da bu nedenle dikkatle ele alınmalı ve özenle tedavi edilmesi gerekmektedir.

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon teknolojinin getirdiği yeni epilasyon yöntemlerinden birisidir. Lazer epilasyon , istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir.

Cilt Bakımları

Cilt Bakımları

Medikal cilt bakımı, estetisyen ve cilt uzmanları tarafından gerçekleştirilen cilt temizleme, besleme ve gençleştirme işlemlerinin tümüdür.

Cilt Yenileme İşlemleri

Cilt Yenileme İşlemleri

Cilt yenileme işlemine genellikle cildinde sorun yaşayan kişiler ihtiyaç duymaktadır.

Cold Plasma

Cold Plasma

Son zamanların sürekli geliştirilen ve eski örneklerinden çok daha iyi olan “YENİ” gençlik sırrını duymak ister misiniz?

Dermapen

Dermapen

Dermapenin diğer mikro iğneleme yöntemlerinden en önemli farkı farklı cilt tiplerine uygun iğne derinliklerinin ayarlanabilmesi, böylece kişiye özel cilt gençleştirme tedavisi sağlamasıdır.

Kalıcı Eyeliner Ve Diplener

Kalıcı Eyeliner Ve Diplener

Kalıcı eyeliner kalıcılığı ve ömrü ile ilgili detayları anlayabilmek için önce kalıcı eyelinerın tam olarak ne olduğunu öğrenmek gerekir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Makyaj her zaman bakımlı ve güzel görünmek isteyen tüm kadınların hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon Peeling, çok koyu renkli cilt tonuna sahip kişilerde de lazer epilasyon uygulamasının yapılmasına imkan sağlayan lazer teknolojisi ile tedaviye ismini veren karbon sıvısı beraberinde gerçekleştirilen ve leke tedavisi, gözenek küçültme, cilt sıkılaştırma benzeri cilt yenileyici işlemlerde kullanılan bir uygulamadır.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Gözlerimizin daha etkileyici ve güzel görünmesini sağlayan etkenlerden biri de kirpiklerdir. Ancak herkesin kirpikleri doğal yollardan uzun ve kıvrık olmayabilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın