Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Özlem Özgün Estetik ve Güzellik Merkezi olarak verdiğimiz hizmetler 2020 yılından bugüne kadar müşterilerimizi memnun etmektedir. Antalya güzellik merkezleri içerisinde hızla yükselen estetik ve güzellik merkezimiz başarılı çalışanlar ve uzmanlar ile birlikte yürütülmektedir. Müşteri memnuniyetini dikkate alan vizyonumuz ile müşterilerimizin istek ve arzularına kulak vermekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimizin en iyi hallerini onlara sunmaya çalışırken onlar için en profesyonel hizmeti vermekteyiz. Estetik ve güzellik merkezlerinin vazgeçilmez unsurları arasında güvenlik, sağlık ve hijyen yer almaktadır. Hijyenik bir klinik içerisinde güvenli ve son teknoloji ürünler ile en iyi ve en sağlıklı hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında lazer öne çıkmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler için kıl tüy sorununu sona erdiren lazer işlemi merkezimiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Antalya lazer epilasyon hizmetimiz kapsamında son teknoloji makineler kullanılmaktadır.

Antalya buz lazer epilasyon seçeneği ile en zorlu kıl ve tüyler bile seanslar süresince yok edilebilmektedir. Sunduğumuz hizmet tamamen kişiye özeldir ve kişinin tüy durumuna göre planlanmaktadır. Birden fazla lazer opsiyonu sunan güzellik merkezimiz Diode lazer hizmetini de vermektedir. Hem buz lazer hem de Diode lazer gibi seçenekleri ile herkese en uygun lazer seçeneği sunulmaktadır. Tüylerden en doğru ve sağlıklı şekilde kurtulabilmek için bizler profesyonel biz hizmet veriyoruz. Diode lazer Antalya içerisinde Özlem Özgün Estetik ve Güzellik Merkez tarafından yapılmaktadır. Tamamen kişiye özel planlanan lazer programları sayesinde kişiler için en kısa sürede en etkili sonuçları elde etmek mümkündür. Teknolojik açıdan yeterliliği bulunan merkezimizde önemli olan kişinin ihtiyaçları ve istekleridir.

Antalya buz lazer tavsiye sürecinde sıkça önerilen merkezimiz, bu işlem öncesi ve sonrasındaki değişimleri de açık bir şekilde sunmaktadır. Bu sayede hizmetten en iyi verimi alıp alamayacağınızı öncesinde görebilirsiniz. Antalya buz lazer fiyatlar ve bütçe sürecini de bizlere danışarak öğrenmeniz mümkündür. Merkezimizde uzmanlarımız öncelikle sizleri incelerler ve kaç seanslık bir buz lazer hizmetine ihtiyacınız olduğu belirlenir. Ardından ise sizleri memnun edecek en uygun fiyatlandırma sunulacaktır.  Sunduğumuz hizmetler sadece lazer ile sınırlı olmayıp cilt bakımı ve güzelleşme sürecini destekleyen pek çok hizmet daha bulunmaktadır.

Cilt bakımı Antalya içerisinde merkezimiz tarafından yapılmaktadır. Cilt tipleri dikkate alınarak doğru ve üst kalite ürünler kullanılmaktadır. Medikal cilt bakımı da olarak nitelendirilen bu işlem akne problemini de çözmektedir. Akne ve leke bakımı, cold plasma, dermapen, cilt yenileme işlemleri gibi cilt odaklı işlemler yaygındır. Sahibi olduğumuz güzellik merkezi Antalya içerisinde yer alırken kozmetik işlemleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kalıcı eyeliner ve diplener, kirpik lifting, kalıcı makyaj, mezoterapi ve siğil ve ben tedavileri gibi birçok işlemden söz etmek mümkündür. Yüzde kozmetik olarak yapılan pek çok yenilik tarafımızca gerçekleşmektedir.

Bütünüyle veya bölgesel olarak güzelleşmek ve değişmek isteyenler için merkezimiz tüm alternatifi aynı adreste sunmaktadır. Lazer işlemleri kapsamında dövme sildirme işlemi de gerçekleştiriyoruz. Artık sevmediğiniz veya hoşunuza gitmeyen tüm dövmelerinizden birkaç seansta kurtulmanız mümkündür. Özlem Özgün Estetik ve Güzellik Merkezi olarak sunduğumuz tüm hizmetler, en üst kalitede makineler ve deneyimli uzmanlar tarafından tamamen kişiye özel bir şekilde planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Antalya Cumhuriyet Meydananın da 2020 yılında kurulan Özlem Özgün Estetik ve Güzellik merkezi, “Güzellikten güç doğar” felsefesi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite ve güler yüzü bir arada sunmak çok önemlidir. Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden gerek teknik, gerekse teknolojik anlamda yeterliliğimiz ile verdiğimiz her hizmetimizde başarıyı garanti edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti motivasyonumuzun kaynağıdır.
Güzellik merkezimizde çalışan güler yüzlü ve kendi alanlarında uzman personellerimiz sayesinde, cilt bakımı, yüz gençleştirme, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, akne ve leke tedavisi gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Özlem Özgün Estetik ve Güzellik Merkezimizde; bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece modern bir ortamda konforlu bir hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan kimyasal malzemeler, solüsyonlar ve serumlar insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.
Marka değerimizi her geçen gün daha yükseğe taşırken birçok sosyal sorumluluk projelerine siz değerli müşterilerimiz ile imzamızı atıyoruz. Hizmetlerimiz, kampanyalarımız ve projelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz Özlem Özgün Estetik ve Güzellik Merkezimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Pico Lazer Antalya Dövme Sildirme

 

Antalya dövme sildirme yorumları okuyarak kliniğimiz hakkında en olumlu bilgilere kısa sürede erişebilirseniz. Bunlara ek olarak bizlerle direkt iletişime geçmeniz de mümkündür. Antalya’da yer alan kliniğimizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda kliniğimize gelerek lazer hakkında ve süreç konusunda daha net bilgiler alabilirsiniz. Kliniğimiz son teknoloji lazer tekniklerini kullanırken aynı zamanda leke giderici üst kalite lazerler de tercih etmektedir. Bu sayede gerekli tüm işlemler için bizleri tercih edebilirsiniz. Tek seansta dövme silme gibi pek çok işlem için bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi gibi ayrıntılı bilgileri de bu sayede edinebilirsiniz.

 

 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın